C++ Developer ETCS OBU

26. decembra 2022
1600 / mesiac

Popis práce

Hľadáme pozície JUNIOR, MEDIOR a SENIOR

Náplň práce
– Analýza funkčných požiadaviek kladených na systém
– Objektovo orientovaný design a implementácia softvéru v jazyku C++ podľa štandardov CENELEC a UNISIG
– Spolupráca s medzinárodnými tímami v agilnom prostredí (SCRUM)
– Podieľanie sa na odhadoch pracnosti a plánovaní úloh v spolupráci s ostatnými členmi tímu
– Review a vytváranie programátorskej a technickej dokumentácie
– Analýza chýb a ich dopad na systém, následne ich korekcia

Požiadavky zamestnania
– Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
– Expertnú znalosť objektovo orientovaného programovania a SOLID princípov
– Niekoľkoročné skúsenosti s programovaním v jazyku C++
– Znalosť základných Design patterns
– Skúsenosť s nástrojmi na riadenie zdrojového kódu (Git, SVN, Clear Case a pod.)
– Skúsenosti s agilnými metódami projektového riadenia
– Znalosť nemeckého jazyka je výhodou
– Analytické a logické myslenie
– Chuť a schopnosť učiť sa nové technológie a postupy
– Schopnosť práce v tíme a spolupráce naprieč viacerými tímami
– Zodpovednosť, samostatnosť a iniciatívnosť

– Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
– Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
– Flexibilný pracovný čas – balans medzi pracovným a súkromným životom
– Skvelý team a teambuildingy
– Extra voľné dni (bridge days, sick days)
– Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku)
– Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

Spoločnosť poskytuje riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky.