Zvárač

4. decembra 2022
1000 - 1400 / mesiac

Si tímový, manuálne zručný, zodpovedný? Tak práve teba hľadáme!
U nás máš na výber, môžeš si vybrať najvhodnejšiu pracovnú ponuku, či už je to zamestnávateľ alebo agentúra dočasného zamestnávania, lokalita, mzda alebo kombinácia tvojich osobných preferencií.

Náplň práce
– zváranie komponentov v strojárskej výrobe podľa výkresovej dokumentácie a pracovných postupov s použitím rôznych metód zvárania
– zváranie oceľových alebo nerezových zvarencov
– používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
– kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok
– ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave

Požiadavky zamestnania
– platné zváračské oprávnenie
– čítanie technickej dokumentácie
– spoľahlivosť
– zodpovednosť

Výhody
– príspevok na ubytovanie; zabezpečenie ubytovania
– 13-ty plat
– stabilnú prácu a istotu finančného zázemia
– vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
– zabezpečíme pracovné a ochranné pomôcky
– odborné školenia
– výkonnostný bonus
– odmeny nad rámec Zákonníka práce

Spoločnosť RailJOB s. r. o. je prvá personálna spoločnosť profesne a odborne orientovaná najmä na železničný sektor, ale tiež na výber a vyhľadávanie vhodných kandidátov aj pre iné pracovné zamerania.