Zámočník – mechanik

4. decembra 2022
900 - 1200 / mesiac

U nás máš na výber, môžeš si vybrať najvhodnejšiu pracovnú ponuku, či už je to zamestnávateľ alebo agentúra dočasného zamestnávania, lokalita, mzda alebo kombinácia tvojich osobných preferencií.

Náplň práce
– príprava a zapájanie jednotlivých komponentov podľa dokumentácie a výrobnej objednávky
– na základe výkresovej dokumentácie a kontrolných protokolov montovať z pripravených súčiastok strojové skupiny a celé stroje
– montáž a spájanie komponentov priemyselnej manipulačnej robotiky
– vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov
– vykonávanie ručných a strojových operácií podľa potrieb napr.: strihanie, vŕtanie, odihlovanie, brúsenie, rezanie závitov
– finálna montáž a skompletizovanie pripravených komponentov a častí

Požiadavky zamestnania
– manuálna zručnosť
– presnosť a precíznosť
– čítanie strojárskej výkresovej dokumentácie

Výhody
– stabilná a dlhodobá práca
– odborné školenia
– možnosť profesného rastu
– podľa konkrétnej pracovnej ponuky a zamestnávateľa, možnosť odmeny nad rámec Zákonníka práce

Spoločnosť RailJOB je prvá personálna spoločnosť profesne a odborne orientovaná najmä na železničný sektor, ako aj na výber a vyhľadávanie vhodných kandidátov v oblasti dopravy, výroby, obchodu, administratívy a služieb