Zamestnanec obslužných činností (viazač bremien)

1. decembra 2022
4,50 / hodina

Popis práce

Práca na plný úväzok alebo živnosť.

Náplň práce
– viazanie bremien v strojárskej zákazkovej výrobe
– manipulácia s bremenami rôznej veľkosti pomocou mostového žeriavu
– premiestňovanie materiálov, ako aj hotových výrobkov vo výrobe alebo na expedícii
– ďalšie operatívne činnosti zadávané nadriadeným…

Požiadavky zamestnania
– prax na pozícii viazača bremien (najlepšie v kusovej výrobe) minimálne 2 roky
– platné preukazy viazača bremien, obsluhy zdvíhacích zariadení a VZV

Výhody
– bohatý sociálny program
– pravidelné školenia a podpora v oblasti vzdelávania
– možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti
– stravovanie v priestoroch spoločnosti (jedáleň, bagetomaty…)
– pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
– vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)
– príspevky nad rámec Zákonníka práce (narodenie dieťaťa, darovanie krvi a iné…)

O klientovi
Spoločnosť pôsobiaca v automotive priemysle.