Vodič autobusu

4. decembra 2022
1120 / mesiac

Kandidát, ktorý prejaví záujem a spĺňa kvalifikačné predpoklady na danú pracovnú pozíciu bude kontaktovaný za účelom poskytnutia bližších informácii.

Náplň práce
– preprava osôb v rámci verejnej osobnej dopravy
– riadenie a obsluha autobusu
– zastavovanie autobusu na určených zastávkach v súlade s platným cestovným poriadkom
– zabezpečenie čo najvyššej bezpečnosti prepravovaných cestujúcich
– práca s finančnou hotovosťou, obsluha elektronickej pokladne a vydávanie cestovných lístkov cestujúcim
– obsluha klimatizácie, kúrenia a osvetlenia v autobuse
– udržiavanie čistoty a poriadku v autobuse

Požiadavky zamestnania
– vodičský preukaz sk. “D” a kvalifikačná karta vodiča podmienkou
– vyhovujúci zdravotný stav a psychologická spôsobilosť
– dobré orientačné schopnosti
– komunikačné zručnosti
– samostatnosť, zodpovednosť, operatívne riešenie krízových situácii a ich správne vyhodnotenie
– časová flexibilita – nepravidelný rozsah práce
– práca vhodná aj pre ženy
– preukázanie občianskej a dopravnej bezúhonnosti výpisom z registra trestov a karty vodiča

Výhody
– stabilná a dynamická spoločnosť
– možnosť odborne rásť formou nadštandardných školení
– pravidelné mzdové ohodnotenie ako aj odmeny za iniciatívny prístup k práci
– bezplatné ubytovanie v tzv. nocovniach
– nadštandardný sociálny program

O klientovi
Poskytovanie služieb v oblasti prepravy osôb.