Technológ/Technik

4. decembra 2022
1500 - 1800 / mesiac

Popis práce

Hľadáme šikovných ľudí pre medzinárodnú spoločnosť.

Náplň práce
– zakladanie identifikačných kódov materiálov podľa predlôh od zákazníkov či už existujúcich alebo nových produktov (prototypov);
– zakladenia kusovníkov dielcov, skupín podľa predlôh od zákazníkov či už existujúcich alebo nových produktov (prototypov);
– vypracovanie technologického postupu výroby pre jednotlivé dielce, skupiny až po hotový výrobok (existujúce produkty alebo prototypy);
– zmenové konanie pre zlepšenie výrobných procesov;
– archivácia zmenových konaní, zverených produktov;
– zlepšovanie procesov výroby už existujúcich produktov;
– analýza výrobných procesov, prestojov a návrh nápravných opatrení;
– interné zmenové konanie pre zlepšenie výrob. procesov;
– vytváranie technickej dokumentácie na základe potrieb produkcie;
– objednávanie prototypových dielcov do výroby;
– nastavovanie disponibilných a kanban procesov v SAPe;
– oprava chybných údajov v riadiacom systéme SAP;
– návrh prípravkov;
– dozorovanie nad výrobou prípravkov;
– testovanie a uvoľnenie do sériovej produkcie;
– vykonáva ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynu svojho nadriadeného.

Požiadavky zamestnania
– program SAP alebo inom ERP;
– skúsenosti s 3D programami (Inventor/Catia atď.)
– prax ako technológ výroby alebo konštruktér v oblasti strojárenskej alebo obdobnej výroby;
– schopnosť čítať a tvoriť technickú dokumentáciu a výkresy
– zodpovedný prístup k práci, orientácia na dosiahnutie plánovaných výsledkov;
– komunikačné zručnosti, schopnosť presadiť sa, presnosť, komplexné myslenie;
– dobré organizačné zručnosti;
– samostatný a štruktúrovaný spôsob práce
– proaktivita;
– nmecký alebo anglický jazyk na komunikačnej úrovni.

Výhody
– mesačná mzda: ma základe dohody a seniority kandidáta;
– polročné odmeny vo výške 10 % zo základného polročného platu vyplácané na základe hodnotenia nadriadeného zamestnanca a plnenia vopred zadefinovaných cieľov;
– po odpracovaní 2. rokov v spoločnosti nárok na 13. plat vo výške základnej mzdy.
– sociálny program;
– bezplatné lekcie nemeckého jazyka započítané do pracovného času;
– Multisport karta;
– gastro karta alebo závodná jedáleň
– práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti;
– dlhodobá perspektíva zamestnania;

O klientovi
Popredná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.