Systémový inžinier

4. decembra 2022
1600 / mesiac

Obsadzujeme pozíciu systémový inžinier, ktorý bude pracovať na analýze systémových požiadaviek pre medzinárodné projekty.

Náplň práce
– analýza systémových požiadaviek, definovanie a riadenie systémovej architektúry pre železničné systémy
– technická koordinácia systému
– tvorba technickej dokumentácie (systémová špecifikácia, systémová architektúra atď.)
– podpora pri plánovaní projektu, integráciu, testovanie, validácia a schvaľovanie
– zodpovednosť a kontrola noriem a procesov pri napĺňaní zákazníckych požiadaviek

Požiadavky zamestnania
– Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
– znalosť nemeckého jazyka je výhodou
– skúseností a znalosti z technického prostredia
– kreativita a samostatnosť

Výhody
– yréningový a rozvojový program (školenia a tréningy)
– program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
– flexibilný pracovný čas
– teambuildingy
– extra voľné dni (bridge days, sick days)
– príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory
– príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky