Sklár/fúkač skla

1. decembra 2022
1600 / mesiac
Urgentné

Ak si majster vo svojom remesle a sklu dokážeš vdýchnuť život, si ten správny kolega do tímu sklárov vo firme s viac ako dvestoročnou tradíciou, ktorá spája staré remeslo s najnovšími technológiami a postupmi a je len 1 km od slovenských hraníc.

Náplň práce
– tvarovanie výrobkov zo skloviny naberaním (vo formách aj bez foriem), rozfukovaním a fúkaním, roztáčaním, nalepovaním a vytváraním od ruky v sklárskych panvových peciach za pomoci najnovších technológii (sodnodraselné sklo – kryštalín), podľa požiadaviek zákazníkov z celého sveta
– používanie širokej škály sklárskeho náradia a sklárskych zariadení

Požiadavky zamestnania
– vyučenie výhodou
– manuálna zručnosť a skúsenosť pri ručnom fúkaní skla aspoň 1 rok
– spoľahlivosť a zodpovednosť
– precíznosť
– trpezlivosť
– vyhovujúci zdravotný stav

Výhody
– pracovná zmluva hneď pri nástupe na neurčitý čas
– už po pol roku odmena vo výške mesačného platu
– možnosť navýšenia základnej mzdy podľa zhodnotenia vykonávanej práce
– zabezpečené ubytovanie zdarma
– finančný príspevok na cestu za prácou
– práca s najnovšími technológiami a pracovnými postupmi v kolektíve skúsených kolegov
– len ranná zmena

Spoločnosť je jednou z najdlhšie fungujúcich sklární v Česku, víziou je udržanie tradičnej ručnej výroby v najvyššej možnej kvalite. Bezchybné spracovanie a nadčasový dizajn sú zárukou úspechu výrobkov putujúcich do celého sveta.