Rušňovodič v Rakúsku

4. decembra 2022
3500 / mesiac

Buď aj ty súčasťou modernej železničnej spoločnosti, ktorá neustále rastie.

Náplň práce
– vedenie nákladných vlakov na tratiach Rakúska do/z výmenných (pohraničných prechodových) staníc,
– starostlivosť a kontrola o hnacie dráhové vozidlo
– hlásenie chýb
– posun so železničnými koľajovými vozidlami
– spolupráca s dispečingom
– vedenie záznamov o výkone a technickom stave HDV
– vyhotovenie vlakovej dokumentácie.

Požiadavky zamestnania
– nemecký jazyk B2 – komunikačná a písomná forma,
– odbornú skúšku na výkon funkcie ,,rušňovodič” na území Rakúska
– skúšku z obsluhy HDV motorovej trakcie a elektrickej striedavej trakcie,
– prax rušňovodiča min. 3 roky na území Rakúska.

– Rakúsku pracovnú zmluvu a ďalšie benefity, ktoré práca v Rakúska zahŕňa,
– 13. a 14. plat + príplatky
– atraktívne platové ohodnotenie,
– profesionálny prístup a priateľský kolektív,
– moderné stroje a technika,
– stabilná práca,
– možnosť vzdelávania a sebarealizácie,
– firemné, spoločenské a športové akcie,
– multisport karta,
– zľavy u vybraných partnerov a iné zamestnanecké benefity.

Viac informácií poskytujeme u nás na osobnom pohovre. Tešíme sa na Vás.

Úspešná, moderná a rýchlorastúca spoločnosť, ktorá poskytuje dopravné služby na železničných dráhach a prenajíma železničné vozne.