Rušňovodič

5. decembra 2022
960 - 3000 / mesiac

U nás máš na výber, môžeš si vybrať najvhodnejšiu pracovnú ponuku, či už je to zamestnávateľ alebo agentúra dočasného zamestnávania, lokalita, mzda alebo kombinácia tvojich osobných preferencií.

Náplň práce
– riadenie hnacích vozidiel na železničnej dráhe
– kontrolovanie technického stavu hnacieho vozidla pred jazdou
– prepravovanie osôb, materiálu, tovaru a pod.
– kontrolovanie predpísanej rýchlosti a ostatných faktorov ovplyvňujúcich bezpečnosť jazdy
– zastavovanie vlakových súprav na predpísaných staniciach
– pristavovanie železničných vozňov na určené miesto
– pracovný čas definovaný zamestnávateľom

Požiadavky zamestnania
– odborná spôsobilosť
– výborný zdravotný a psychický stav
– čistý register trestov
– samostatnosť a zodpovednosť
– jasná a vecná komunikácia
– rýchle rozhodovanie

Výhody
– stabilná a dlhodobá práca
– odborné školenia
– možnosť profesného rastu
– podľa konkrétnej pracovnej ponuky a zamestnávateľa, možnosť odmeny nad rámec Zákonníka práce

Spoločnosť RailJOB je prvá personálna spoločnosť profesne a odborne orientovaná najmä na železničný sektor, ako aj na výber a vyhľadávanie vhodných kandidátov v oblasti dopravy, výroby, obchodu, administratívy a služieb.