Projektant riadiaceho systému železníc

4. decembra 2022
1300 / mesiac

Projektuj s nami dohľadový a riadiaci systém železníc pre celý svet

Náplň práce
– uľahčenie práce operátorovi na trati vytvorením takého užívateľského prostredia, ktoré je v súlade s normami danej krajiny, a ktoré mu umožní rýchlejšie reagovať na vzniknuté zmeny na trati
– príprava dizajnovej dokumentácie podľa zadaných kritérií za využitia nových funkcií a riešení
– súčasťou Vašich úloh bude aj podieľanie sa na parametrizácii, testovaní a validácii navrhnutého systému
– budete súčasťou meetingov na medzinárodnom projekte, kde využijete cudzí jazyk
– v konečnom dôsledku zožnete úspech za umožnenie ovládania celej trate bez zásahu človeka, zjednodušenie prenosu informácií medzi vlakmi a tento ekologickejší spôsob dopravy zvládne tak naraz prepraviť viac ľudí
– hľadáme kolegu, ktorého jeho práca bude napĺňať, bude rásť spoločne s našou spoločnosťou a stane sa súčasťou nášho tímu

Požiadavky zamestnania
– Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
– ovládať MS Office 365
– pozícia je vhodná aj pre absolventa, radi Vás zaučíme
– technické myslenie a zmysel pre detail
– komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita a ochota učiť sa

– tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
– program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
– flexibilný pracovný čas – balans medzi pracovným a súkromným životom
– skvelý team a teambuildingy
– extra voľné dni(bridge days, sick days)
– rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
– retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

Spoločnosť poskytuje riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky.