Kontrolór kvality

4. decembra 2022
900 - 1100 / mesiac

Popis práce

Hľadáme šikovných ľudí pre medzinárodnú spoločnosť.

Náplň práce
– komunikáciu so zákazníkmi, vybavovanie reklamácií, 8D reportov.
– vyhotovenie kontrolných plánov.
– vykonávanie kontroly prvotného vzorkovania pre nakúpené diely od dodávateľov v súlade so schválenými výrobnými procesmi požadovanými smernicami.
– vykonávanie kontroly prvotného vzorkovania pre zákaznícke diely na základe požiadaviek platných noriem, výkresov a požiadaviek zákazníkov.
– starostlivosť o interné a zákaznícke reklamácie, a ich vedenie v databáze
– zastupovanie pri riešení GCM reklamácií
– čítanie technických výkresov na vysokej úrovni

Požiadavky zamestnania
– schopnosť čítať technické výkresy.
– samostatnosť, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť.
– výhodou sú skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti a so strojárskymi technológiami.
– výhodou je ovládanie nemeckého jazyka.

Výhody
– stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti.
– 13. plat (po dvoch rokoch zamestnania).
– gastro karta alebo stravovanie v jedálni.
– dochádzkový bonus 100€.
– každý rok plošné zvyšovanie platu.
– možnosť ubytovania a príspevok na ubytovanie.

O klientovi
Popredná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.