Junior manažér nasadenia softvéru

4. decembra 2022
1700 / mesiac

Nový kolega bude pracovať na vývoji riešení v oblasti mobility pre medzinárodných zákazníkov.

Náplň práce
– vývoj a správa softvérových nástrojov a skriptov pre build & deployment proces
– zabezpečenie a správa aplikačných serverov (Apache, Jenkins CI, ClearCase, Git)
– riadenie a zlepšovanie continuous integration stack-u založeného na technológiách Jenkins a Docker
– zodpovednosť za koncept a optimalizáciu software deployment procesu
– zabezpečenie testovacej infraštruktúry
– štúdium a zavádzanie nových technológií v oblasti budovania softvéru
– podpora jednotlivých vývojárskych tímov

Požiadavky zamestnania
– Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
– znalosť nemeckého jazyka je výhodou
– skúsenosti na pozícii deployment managera alebo podobnej pozícii
– skúsenosti s aplikáciami na konfiguračný manažment (ClearCase, Git, Artifactory a pod.)
– znalosť skriptovacích jazykov (napr. Perl, shell, batch, Ruby, Python a pod.), operačných systémov Windows 10 a Windows Server 2016, technológií na budovanie softvéru (napr. Jenkins), programovania a – programovacích jazykov (C/C++) na úrovni porozumenia kódu
– skúsenosť s budovaním softvéru pomocou cmake, nmake a bash (prostredie cygwin)
– v prípade potreby schopnosť predebugovať chyby vzniknuté pri vykonávaní programov
– skúsenosti s kontainerovou virtualizáciou (Docker, Vagrant) sú výhodou
– skúseností a znalosti z technického prostredia
– kreativita a samostatnosť

Výhody
– tréningový a rozvojový program (školenia a tréningy)
– program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
– flexibilný pracovný čas
– teambuildingy
– extra voľné dni (bridge days, sick days)
– príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory
– príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky