Dispečer železničnej prepravy

4. decembra 2022
1700 / mesiac

Buď aj ty súčasťou modernej železničnej spoločnosti, ktorá neustále rastie.

Náplň práce
– realizácia prepráv podľa obchodného plánu,
– zodpovednosť za riadenie a organizáciu nákladnej vlakovej dopravy,
– komunikácia so žel. infraštruktúrou a dopravcami,
– denný reporting.

Požiadavky zamestnania
– pracovné skúsenosti v železničnej doprave,
– odborná skúška (ŽSR, MÁV, SŽDC) dispečer, výpravca, alebo rušňovodič,
– nemecký jazyk (B2) alebo anglický jazyk (B2) alebo maďarský jazyk (B2)
– komunikácia
– samostatnosť,
– schopnosť rozhodovania,
– zodpovednosť,
– vodičský preukaz – B.

Výhody
– možnosť kariérneho rastu,
– 13-ty plat a výkonnostné odmeny,
– možnosť vzdelávania a sebarealizácie,
– program výučby cudzieho jazyka hradený zamestnávateľom priamo na pracovisku,
– káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
– skvelý tím a rodinná atmosféra,
– stabilnú prácu,
– firemné zľavy,
– odmenu za odporučenie známeho.

Viac informácií poskytujeme u nás na osobnom pohovre. Tešíme sa na Vás.

Úspešná, moderná a rýchlorastúca spoločnosť, ktorá poskytuje dopravné služby na železničných dráhach a prenajíma železničné vozne.