Operátor CNC

26. decembra 2022
1100 / mesiac

Hľadáme šikovných ľudí, ktorý chcú pracovať v prosperujúcej spoločnosti.
Pozícia vhodná aj pre absolventov.

Náplň práce
– zoradenie a nastavenie CNC sústruhu
– obsluha CNC sústruhu podľa požiadaviek a technickej dokumentácie
– kontrola vyrobených dielov obvyklými meracími prostriedkami
– značenie komponentov
– základná prevádzková údržba CNC stroja
– práca s riadiacim systémom Fanuc, Heidenhain, Siemens Sinumeri

Požiadavky zamestnania
– samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva, pozornosť
– ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
– ochota pracovať na 2 zmeny (výroba)
– manuálna zručnosť
– znalosť čítania technických výkresov
– všeobecný prehľad v strojárstve
– práca je vhodná aj pre absolventa

– možnosť odborného a osobnostného rastu, profesionálnej sebarealizácie
– moderné, kultúrne pracovné prostredie
– 37,5 h týždenný pracovný úväzok u všetkých zamestnancov spoločnosti
– dochádzkový bonus
– vianočný bonus (13.plat)
– príspevok na dopravu
– stravovanie za 1,00
– nápoje na pracovisku
– príspevok na detskú rekreáciu
– nástupný bonus
– bonus za odporučenie kolegu
– odmeny pri pracovných a životných jubileách
– príspevok pri narodení dieťaťa,
– wellness poukážka a vianočná poukážka vo výške 50
– pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
– teambuildingové aktivity
– pravidelné prehodnocovanie mzdy

Spoločnosť RailJOB s. r. o. je prvá personálna spoločnosť profesne a odborne orientovaná najmä na železničný sektor, ale tiež na výber a vyhľadávanie vhodných kandidátov aj pre iné pracovné zamerania.