Nákupca

26. decembra 2022
1400 / mesiac

Popis práce

Operatívny nákup v medzinárodnej spoločnosti

Náplň práce
– nákup priameho materiálu (objednávanie, riadenie a sledovanie dodávok materiálov na dennej báze)
– vyhľadávanie nových dodávateľov a zísťovanie informácií o kvalite materiálu jeho cene, či dodávkach
– vybavovanie reklamácií, kontrola zásob a faktúr
– zabezpečenie včasných dodávok, monitoring vývoja nákupných objednávok,
– denné reportovanie
– zabezpečenie prepravy materiálu so schválenými prepravnými spoločnosťami
– práca v systéme Oracle

Požiadavky zamestnania
– skúsenosť s prácou v systéme typu SAP, Oracle
– technické a analytické myslenie
– komunikácia v ANJ minimálne na úrovni B2
– skúsenosti s nákupom z výrobného prostredia
– vzdelanie v odbore strojárstvo je výhodou

– nástupný bonus 500 EUR (bude vyplatený po uplynutí skúšobnej doby)
– 37,5 h týždenný pracovný úväzok
– dochádzkový bonus a príspevok na dopravu
– stravovanie za 1EUR
– ostatné benefitiy budú kandidátovi predstavené na pohovore

O klientovi
Medzinárodná výrobná spoločnosť