Strojník linky pre výrobu papiera

26. decembra 2022
1300 / mesiac

Hľadáme šikovných ľudí do nášho kolektívu. Buď aj ty jeho súčasťou!
Pozícia vhodná aj pre absolventov.

Náplň práce
– nastavenie a obsluha stroja na výrobu papierových vreciek podľa určeného rozmeru, nastavenie farebnej podtlače podľa vzoru a požiadaviek zákazníka

Požiadavky zamestnania
– príplatky a výkonové odmeny a bonusy do výšky 150,-
– prácu v stabilnej spoločnosti
– príjemný pracovný kolektív
– dôkladné zaškolenie
– stravu vo vlastnej jedálni
– príspevky do III. piliera
– motivačné finančné ohodnotenie a sociálne benefity

Výhody
– príprlatky a výkonové odmeny a bonusy do výšky 150,-

Spoločnosť RailJOB s. r. o. je prvá personálna spoločnosť profesne a odborne orientovaná najmä na železničný sektor, ale tiež na výber a vyhľadávanie vhodných kandidátov aj pre iné pracovné zamerania.