Zvárač CO2

26. decembra 2022
1200 / mesiac

Popis práce

Hľadáme šikovných a zručných zváračov.

Náplň práce
– čítanie technickej dokumentácie
– zváranie konštrukcii
– prípravné a dokončovacie práce: ustavovanie kovových dielcov do zváracích prípravkov, prebrusovanie konštrukcií, manipulácia s výrobkami
– vizuálna kontrola kvality vyrobených produktov

Požiadavky zamestnania
– čítanie výkresovej dokumentácie podmienkou
– manuálna zručnosť
– platný zváračský preukaz – základný kurz Z-M1

Výhody
– náborobý príspevok 1000€
– vernostná prémia v závislosti od počtu odpracovaných rokov vo firme
– dochádzkový bonus 50,- Eur
– doporučenie nových zamestnancov prémia za získanie zamestnanca až do výšky 300,- Eur
– odmena pri jubileu

Spoločnosť RailJOB s. r. o. je prvá personálna spoločnosť profesne a odborne orientovaná najmä na železničný sektor, ale tiež na výber a vyhľadávanie vhodných kandidátov aj pre iné pracovné zamerania.