Účtovník

26. decembra 2022
1200 / mesiac

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať v prosperujúcej spoločnosti.

Náplň práce
– Orientujete sa v číslach, nie sú Vám cudzie ani účtovné zákony, potom ste tu správne, nebojte sa, nebudete na to sama, radi Vás privítame v našom kolektíve. Čo bude Vašou pracovnou náplňou :
– Vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných účtovných a daňových zákonov
– Vedenie mzdového účtovníctva
– Kontrola spracovania dodávateľských a odberateľských faktúr v súlade s internými pravidlami spoločnosti
– Kontrola účtovania faktúr na správne hospodárske strediská
– Priraďovanie faktúr k jednotlivým projektom( v prípade zaradenia do majetku)
– Kontrola schvaľovacieho procesu dodávateľských faktúr a sledovanie lehoty splatnosti
– Párovanie a kontrola saldo konta
– Kontrola platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených platieb
– Komunikácia s inštitúciami: banka, poisťovne, finančná správa,
– Interné doklady
– Zápočty
– Účtovanie majetku ( zaradenie, vyradenie, odpisy )
– Mesačné výkazy DPH
– Spracovanie podkladov mesačnej a ročnej uzávierke

Požiadavky zamestnania
– Predpokladom úspešnosti uchádzača je logické a analytické myslenie
– Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
– Schopnosť dodržiavania termínov
– Tímový hráč
– Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou

Výhody
– Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
– Možnosť osobného rozvoja a rastu
– Školenia, kurzy
– Dochádzkový bonus 50,- Eur
– Vernostná odmena
– Narodeninový darček
– Odmena pri životnom jubileu
– Odmena za doporučenie zamestnanca 300,-Eur
– Vianočný večierok, káva na pracovisku, kultúrne podujatia
– Pružný pracovný čas

Spoločnosť RailJOB s. r. o. je prvá personálna spoločnosť profesne a odborne orientovaná najmä na železničný sektor, ale tiež na výber a vyhľadávanie vhodných kandidátov aj pre iné pracovné zamerania.

Súvisiace pracovné miesta